Топ и гаќички K103 црни S/M/L

1.469,00 мкд

• црн чипкан сет K103 – топ и гаќички
• отворен крој – уникатно решение
• софистицирани украси – дизајн кој привлекува внимание
• изразито флексибилна ткаенина – истакнува женствените форми и гарантира совршено прилагодување
• состав на материјалот: 90% најлон, 10% еластан

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.