Топ & сукња K102 црна S/M/L

1.579,00 мкд

• црн комплет – топ и сукња K102
• интригантни дезени – гаранција за уникатен изглед
• искушувачки отвори – додаваат зачин
• многу флексибилен материјал – обезбедува совршено прилегање, истакнувајќи ја фигурата
• состав на материјалот – 90% најлон, 10% еластан

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.