Топ и сукња Rosenty црн розева

• Rosenty црн топ и сукња – изразито сензуален комплет
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – комфор и совршена прилагодливост
• прилагодлива прерамка за врат – нежно го истакнува бистото
• отстранливи јареми за чорапи
• шик комбинација на материјали – заводлив дизајн
• мотив со цветови и додатоци во розово злато – изненадувачки детали
• чорапите не се дел од комплетот – додавањето на истите ќе биде конечното надградување
• флексибилни и пријатни на допир ткаенини – задоволство за носење (85% полиамид, 15% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.