Неглиже и танги 868-BAB-1 црн

• заводлив крој на ракавите – откриени раменици
• елегантна декорација на грбот – шест накит
• прекрасен сатен под градите – многу секси
• убав материјал ги спојува горните и долните делови на неглижето
• рабовите се украсени со тантела
• производот вклучува неглиже и гаќички
• нежен и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.