Фустан Agatya црна

• уникатен црн фустан Agatya
• длабокото деколте ги истакнува градите
• прилагодливи прерамки
• прилагодливо закопчување на задната страна – совршено се вклопува
• убаво чипкена декорација на грбот
• длабок рез на грбот до над задникот – неодолив
• Мекиот сатенски материјал се прилепува на телото (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.