Фустан Yollanda црна

• прекрасен фустан од црн и светкав материјал
• прилагодливи ремени вкрстени на задната страна – класика украсена со синџир
• триаголен рез на грбот – многу предизвикувачки
• кројот на фустанот ги собира градите – го нагласува деколтето
• асиметричен раб – суптилен изглед на силуетата
• одговара со чорапи S819
• нежен и многу еластичен материјал (90% полиуретан, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.