Кимоно Bellastia црн

• чувствен црн Bellastia кимоно
• сатенски колан – прекрасно го истакнува струкот
• заводлива чипка – додава шарм
• материјал пријатен на допир – гаранција за удобност (85% полиамид, 15% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.