Наметка Redessia црвен

• наметката е комбинација од проѕирна црна и црвена чипка
• сатенски појас за врзување
• машничка на грбот
• секси цветен дизајн
• рабовите се украсени со чипка со ефект на трепки
• пријатен на допир, многу еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.