Ноќница и танги Rosenty црна

• Комплет Rosenty составен од црна спаваќица и танга
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – совршена прилагодливост
• чашки со жици – фантастично го истакнуваат бистото
• мотив со рози – ќе предизвика интерес
• софистициран привезок во нијанса на розово злато – минималистички додаток
• изузетно флексибилен материјал – ќе обезбеди удобност (85% полиамид, 15% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.