Ноќница и танги 852-CHE-1 црна

• проѕирен материјал украсен со точки
• прилагодливи прерамки и закопчување на повеќе нивоа на грбот – подеси ги за твоето тело
• деколтето е украсено со цветни мотиви
• еластични ленти под градите – градите се во преден план
• лак и блескав скапоцен камен под градите – изгледа симпатично
• триаголни уреди и чипка на задната страна – изгледа многу убаво
• производот вклучува ноќница и танга
• многу пријатен на допир еластичен материјал (82% полиамид, 18% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.