Ноќница и танги 860-CHE-1 црна

• интересна ноќница со црна тантела
• прекрасен цветен дезен од рози
• четирите прерамки се прекрстуваат и го откриваат грбот – изгледа многу привлечно
• сите прерамки се подесиви – прилагоди ги како што сакаш
• корпи со жица – нагласи ги твоите облини
• заводливите прерамки над градите го красат деколтето
• блескав скапоцен камен меѓу градите
• производот вклучува ноќница и танга од тантела
• мек еластичен материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.