Ноќница и танги 860-CHE-3 црвена

• огнена црвена чипкена ноќница со дезен со ружи
• четири прерамки го украсуваат голиот грб – изгледа многу атрактивно
• сите прерамки се подесуваат – совршено се прилагодуваат на твоето тело
• корпи со жици – совршено ги држи градите
• заводливи прерамки на грбот го украсуваат деколтето
• светкаво камче го украсува предниот дел и грбот
• производот вклучува ноќница и соодветна танга
• нежен и многу еластичен материјал (90% polyamide, 10% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.