Ноќница и танги 867-CHE-1 црна

• прилагодливи прерамки и закопчување на повеќе нивоа – совршено ќе прилагодиш сè
• цветна чипка и нежна ткаенина – совршена комбинација
• корпи со жица – твоите гради ќе изгледаат совршено
• мазни резови на предната и задната страна – многу секси!
• сатенски машнички и тиркизен скапоцен камен – шармантна декорација
• производот вклучува ноќница и танга гаќички
• многу мек и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.