Ноќница и танги Alluria црна

• секси фустан од проѕирен материјал
• прилагодливите прерамки обезбедуваат совршено вклопување
• нежни корпи од чипка – многу привлечни
• корпите со жица ги креваат и истакнуваат градите
• проѕирна чипка под градите
• вертикалниот шев ја издолжува фигурата
• краеви од чипка на фустанот – многу женствени детали на задникот
• Вклучена е танга во ист стил
• фин и растеглив материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.