Ноќница и танги Basitta црна

• феноменална ноќница со класична танга
• прилагодливи прерамки – совршен фит
• подвезици за чорапи кои се подесуваат – совршени за телото
• метални прстени и корсетско врзување на градите
• елегантен приврзок на градите
• проѕирна мрежа украсена со тантела – нагласени женствени облини
• мек растеглив материјал на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.