Ноќница и танги Nadines plava

• ноќница во комбинација со соодветна танга
• длабоко деколте украсено со чипка
• украсен скапоцен камен помеѓу градите
• прерамките одат околу вратот и се врзуваат одзади – совршено се вклопуваат
• во комплетот е вклучена соодветна танга
• сатен – материјал многу мек на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.