Секси долен веш 2-делен сет Blanita црн

• градник и здолниште од црн сатен материјал
• прилагодливи прерамки на рамената и закопчување на грбот
• нежна чипка ги украсува корпите и страните на здолништето
• многу тесно здолниште – ја истакнува фигурата
• триаголен рез на грбот
• дизајн со висок струк ги нагласува струкот и колковите
• нежен приврзок на предната страна
• материјал многу пријатен на допир, еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.