Маска и Ракавици Kokietta црна

1.579,00 мкд

• флертувачки црни ракавици и маска со цветен чипкен дезен
• транспарентен и нежен материјал
• материјал нежен на кожата и мек на допир (90% полиестер, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.