Корсет и танги Romanesa црн

2.039,00 мкд

• ултра сензуален црн корсет и танга со откриени препони – уникатен крој
• изложени гради – сексуалност на ниво
• прилагодливи прерамки
• заводлива чипка на предната страна
• блескав приврзок на танга што се одвојува
• феноменален женствен дезен на чипка
• материјалот е многу мек на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.