Еротски гаќички Meshlove црни

789,00 мкд

• чипкени гаќички Meshlove во црна боја
• уникатен модел на предната страна
• заводливи прерамки на задникот – многу пикантно
• процеп на препоните – пикантно и секси и практично
• еластичен и удобен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.