Боди B113 црн – S/M/L

1.129,00 мкд

• Привлечно, црно боди со суптилен цветен мотив
• прерамки околу вратот – кокетно откриен грб
• имитација на чипка напред – пикантен дизајн!
• отвор на препоните – кокетен повик за игра
• многу издржлив материјал и остра шара – 3SKnit
• еластична и удобна плетена ткаенина – Multistretch
• состав: 90% најлон, 10% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.