Бодистокинг N121 црн

1.359,00 мкд

• заводлив комбинезон од прекрасна мрежа
• 3SKnit систем – материјалот изгледа совршено и е многу издржлив
• висококвалитетен плетен материјал – еластичен и пријатен на допир
• откриени препони – повеќе од секси!
• отворен грб – неодолив за момците
• високо еластичен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.