Хулахопки со откриени препони S815 црни

1.129,00 мкд

• нежни црни халтер хулахопки
• високиот крој совршено ја истакнува линијата на половината
• големите кроеви убаво ги истакнуваат колковите и задникот
• повеќе класична мрежеста ткаенина со поголема мрежа – имитација на суптилна мрежа
• мек, совршено растеглив материјал (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.