Боди Flowlace син

2.039,00 мкд

• исклучително убаво и заводливо боди
• мрежа на стомакот, трепки-чипка на градите
• сатенската прерамка се врзува околу вратот – многу женствено!
• откриен грб – вистинско уживање
• прилагодливо закопчување на грбот- совршен фит
• секси чипка на задникот – изгледа примамливо и ги истакнува облините
• шлиц на половината за совршена удобност – ComfyCut
• ткаенината е фина и убава на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.