Неглиже и танги 810-BAB-1 црн

2.209,00 мкд

• симпатичен, црн фустан
• лабав крој – суптилно покриен струк и задник
• прилагодливи прерамки – совршено прилагодување
• меки, полни чипкести корпи – убаво нагласени гради
• секси чипка со цветни мотиви под градите и на грбот
• во комплетот се вклучени црни, мазни танга гаќички
• фина и растеглива ткаенина, многу пријатна
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.