Костим за капење Beverelle црн

2.379,00 мкд

• црн едноделен костим за капење Beverelle
• уникатен стил на деколтето
• врзување и прилагодување – удобно е и изгледа совршено
• шарени украси – доста женствено
• полу-откриен грб
• многу удобен регион околу гаќите
• материјалот е многу еластичен (82% polyamide, 18% elastane

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.