Еротски танги Bravelle црни

559,00 мкд

• убава танга со уникатен дизајн
• еластичен мрежест материјал – одлично се вклопува на телото
• геометриската форма на вкрстувањето на прерамките
• украс на скапоцен камен на предната страна
• отворени препони – вистинската работа на вистинското место
• мека ткаенина многу пријатна за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.