Халтери сет 3-делен 838-SEG-1 црн

1.979,00 мкд

• градник со прерамики околу вратот
• чипкен халтер појас за подвезици и чипкена танга
• украсни ленти на градите – изгледа совршено
• прекрасен приврзок со две сјајни скапоцени каменчиња
• прилагодливи прерамки – совршено се вклопуваат
• приспособливо закопчување на задната страна
• секси сетит вклучува: градник, халтер појас и танга
• чорапи за халтер не се вклучени
• мека и супер еластична ткаенина – Multistretch
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.