Ноќница и танги Heartina црна

1.979,00 мкд

• проѕирна чипка со цветен дезен – открива некои делови од телото
• корпи со жица – нагласени се облините на градите
• прилагодливи прерамки – за совршено вклопување
• шармантно срце (NickelFree) и машничка- совршени детали!
• вклучена е црна танга
• ткаенината е супер еластична и мека на допир
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.