Бодистокинг N109 црн – S/M/L

1.759,00 мкд

• секси облека од проѕирна плетена мрежа
• длабоко деколте – заведува и нагласува облини
• отворен грб – секси изглед ја прави разликата!
• отворени препони- покана за шоу!
• убав и еластичен плетен материјал
• состав: 90% најлон, 10% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.