Хулахопки со откриени препони S817 црни

899,00 мкд

• прекрасни халтер хулахопки со animal принт
• висок струк – прекрасно го истакнува женственото
• појасот се поврзува со чорапите со помош на тенки ленти – украсени колкови и задник
• леопардскиот принт прекрасно ги истакнува нозете
• деликатна мрежа ги украсува струкот и бутовите
• многу лесен и флексибилен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.