Халтери и подвезици Klarita црн

1.129,00 мкд

• чипкасти халтери со многу интересен дезен
• издржлив и прекрасен материјал
• подесиво закопчување на грбот – совршено прилагодување
• нежни подесиви подвезици за чорапи
• светлуцави украси на предниот дел
• чорапите не се вклучени – комбинирај со чорапи од истата колекција
• нежен и растеглив материјал (85% полиамид, 15% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.