Халтери и танга Bowessa црн

1.129,00 мкд

• халтериу со сатенска чипка на грбот – совршено ќе го украсат долниот дел од грбот
• мека црна проѕирна ткаенина украсена со точки
• прилагодливи подвезици за најлонски чорапи – совршено удобни
• метален украс на малото стомаче – паѓа во очи!
• чорапи за халтери не се вклучени
• пријатен на допир и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.