Халтери сет 3-делен Heartina црвен

2.329,00 мкд

• секси сет за преслатка кокета
• градникот со цветна чипка убаво ќе ги украси градите
• прилагодливи прерамки и закопчување на грб – за совршено вклопување!
• корпите со жица совршено ги нагласуваат градите
• цирконско срце (NickleFree) и сатенска машничка меѓу градите
• секси халетр појас за подвезици со дополнителна чипка
• две подесиви закопчување на халтер појасот – неверојатен изглед!
• вклучени се соодветни танга
• неверојатно мека, еластична ткаенина
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.