Гаќички Bagirela црни

899,00 мкд

• секси гаќички со животински принт – го будат сексуалниот апетит
• еластичните ленти создаваат геометриски форми
• засеци на страните – суптилно нагласени колкови
• слатка златна декорација на малото стомаче
• црн проѕирен материјал
• пријатен на допир, еластичен материјал кој се прилепува на телото (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.