Неглиже и танги Flowlace син

2.329,00 мкд

• феноменален фустан од проѕирна тантела
• по рабовите на целиот фустан има чипка со ефект на трепки
• сатенски чипкасти прерамки – совршено се вклопуваат
• меки корпи – сензуален изглед на градите!
• клип закопчување меѓу корпите – лесно се отвора
• комплетот вклучува фустан и секси танга
• нежна ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.