Боди Giselia син

2.329,00 мкд

• женски боди Giselia кобалт сино боја
• градник со жичени корпи – совршено ги држи градите
• интересно длабоко деколте – ја издолжува фигурата и привлекува внимание
• украсен скапоцен камен меѓу градите – шармантен детал
• удобно закопчување а на вратот и грбот – совршено прилагодување за твоето тело
• прилагодливи ремени – совршени за твоето тело
• секси чипка го украсува целото тело
• закопчување на препоните
• нежен и проѕирен материјал – многу привлечен изглед
• еластична и мека ткаенина (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.