Боди B130 црн – S/M/L

1.529,00 мкд

• елегантно црно мрежесто боди
• јак и издржлив систем на плетење на материјалот
• уникатен дезен совршено го украсува телото
• рез на грбот – доста предизвикувачки
• прекрасен стил со долги ракави
• интересен дезен на зебра – нагласени се женските облини
• нежен материјал со дополнително растегнување (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.