Бодистокинг N101 црн – S/M/L

959,00 мкд

• кbodystocking со потполно мрежести чорапи
• Најлонската ткаенина нема шевови – совршена на целата површина!
• внимателно одбрани материјали и jak систем за плетење
• материјал многу пријатен за кожата (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.