Чорапи за халтери 810-STO-2 бел

619,00 мкд

• бели чорапи за халтери со пресекси чипка
• не се самодржачки
• многу фина ткаенина на допир, проѕирна
• состав: 90% најлон, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.