Чорапи за халтери Lilyanne бели

619,00 мкд

• секси чорапи за халтери со чипка
• чипка со прекрасен необичен дезен – мека на допир
• чорапите не стојат сами
• еластичен материјал – совршено се вклопува во ногата (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.