Чорапи за халтери Klarita црни

559,00 мкд

• прекрасната чипка додава посебен карактер на целата комбинација
• одлична комбинација на нијанси на црната и провидниот материјал
• чипкастиот дизајн додава на зачинливоста
• чорапите не се самодржечки – спој ги со појас за халтери од истата колекција
• многу фин и флексибилен материјал кој се прилепува кон ногата (89% полиамид, 11% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.