Чорапи за халтери Marrbel црни

499,00 мкд

• чорапи за халтери Marrbel во боја на кожа
• црна чипка во форма на подвезица – многу заводлива и елегантна
• нежен беж материјал – ја усовршува убавината на ногата
• многу мек еластичен материјал на допир (85% polyamide, 15% elastane)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.