Халтери сет 3-делен 838-SEG-3 црвен

1.979,00 мкд

• триделен чипкен сет
• мек градник украсен со секси панделка – нагласен изглед на градите!
• прилагодливи прерамки на задниот дел на вратот
• приспособливо закопчување на задната страна
• заводлив халтер појас за подвезици – секси енергија
• соодветна танга – откриен задник
• комплетот вклучува градник, халтер појас за подвезици и танга
• ќе изгледа уште подобро кога ќе додадете чорапи за халтер
• фина, растеглива ткаенина
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.