Секси долен веш 2-делен сет Lovlea црвен

2.039,00 мкд

• прекрасен и секси комплет во огнено црвена боја
• градникот е целосно прилагодлив (Did2Fit) – совршено се вклопува
• градите украсени со прерамки – градите изгледаат убаво и заоблени
• многу чипкаст градник и гаќички – нагласи ги облините
• машнички на рамениците
• сатенска лента завршува со симпатичен лак на стомакот
• ComfyCut дизајн и Did2Fit – целосна удобност и совршено вклопување
• комплетот вклучува градник и соодветни гаќички
• фина на допир, растеглива ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.