Гаќички Setilla црни

729,00 мкд

• црни гаќички со отворено меѓуножје
• дополнителни прерамки над линијата на колковите – нагласена силуета
• елегантна чипка – додава шик
• проѕирен материјал на предната страна – секси елемент
• приврзок за накит – интригантен детал
• врзување со панделка
• многу женски крој – нагласени колкови
• убава на допир и еластична ткаенина (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.