Наметка Flowlace син

2.739,00 мкд

• уникатна наметка во класичен стил
• елегантна совршена должина
• сатенски појас – Did2Fit решение со совршено вклопување!
• проѕирен материјал од чипка во сина боја – совршен изглед!
• прекрасни трепки-чипка низ целата наметка
• фин и мек материјал
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.