Корсет и танги Lovica црвен

2.209,00 мкд

• заводлив корсет од чипка и сјаен материјал
• прилагодливи прерамки – лесно подесување
• корпите со жица суптилно ги нагласуваат облините на градите
• малечка машничка бисер меѓу градите – женски детали!
• прекрасно декориран, чипкаст дел под градите и на грбот
• корсетот вклучува и прилагодливи подвезици за халтер чорапи
• совршено оди со чорапите за халтери Lovica
• Вклучени се соодветни танга гаќички
• чорапи за халтери не се вклучени
• еластична, идеално прилагодена ткаенина
• состав: 95% полиамид, 5% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.