Еротски танги 831-THC-1 црни

619,00 мкд

• еротска танга со откриени препони
• процепот на препоните е украсен со машнички
• вкрстени сатенски прерамки на задникот – многу еротски
• еластичен материјал кој совршено се вклопува на кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.