Чорапи за халтери Arisha црни

559,00 мкд

• елегантни, црни чорапи – секси изглед на нозете
• чипкан украс – бедрата се истакнуваат
• уникатен дезен – убав и привлечен
• чорапите не се самоподдржувачки
• мека, провидна, еластична ткаенина
• состав на материјалот: 85% полиамид, 15% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.